Naši partneři

Lidé a Příležitosti s.r.o.

Úspěšná a společensky odpovědná personálně-poradenská a vzdělávací společnost. Pro své klienty řeší oblast vyhledávání nových pracovníků, zajišťování dočasné výpomoci, brigádníků, a prostřednictvím autorské Metody prolínání tří cest oblast vzdělávání a rozvoje. Velmi úspěšná je firma rovněž v oblasti vzdělávání, ve které využívá i vlastní osvědčenou vzdělávací Metodu prolínání tří cest, která přináší výborné výsledky.

CIVOP s.r.o.

Největší firma v ČR v oboru služeb BOZP a PO, které poskytuje více než 17 let prostřednictvím regionálních poboček (i na Slovensku). Standardní činnosti jako školení, zpracování dokumentace či poradenství jsou zastřešeny v rámci komplexního systému CIVOP System® a doplněny o moderní internetové služby (školení e-learningem či klientská sekce).

ELKO s.r.o.

Patří mezi špičkové společnosti specializující se na revize elektrospotřebičů, elektrorozvodů nebo hromosvodů. ELKO CZ působí po celém území ČR a je již mnoho let držitelem certifikátu jakosti ISO 9001. Společnost se zaměřuje na služby nejvyšší kvality za výhodné ceny.

Rychlý kontakt

tel.: +420 223 016 504
tel.: +420 223 016 505
info@prilezitosti.cz

Naši partneři